Деканат

Бондар Ігор Савич 

Декан Факультету дизайну і реклами, в.о. ректора Київського національного університету культури і мистецтв, доцент, заслужений працівник культури України, автор понад 30 наукових і навчально-методичних публікацій.
IMG_9645s-231x300

Дубовий Олексій Володимирович

Заступник декана Факультету дизайну і реклами, доцент Кафедри дизайну середовища. Опубліковано майже 40 наукових праць, в тому числі 18 у фахових виданнях, співавтор 2 монографій і наукового посібника. В університеті працює з 2010 року. Захистив кандидатську дисертацію в Інституті агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України на тему: «Екологічна оцінка технологій вирощування пшениці озимої в умовах Правобережного Лісостепу України».

Основними науковими інтересами є вирішення екологічних проблем як в технології вирощування окремих культур, так і в удосконаленні екологічної культури. Займається вивченням питань специфіки роботи у сфері елементів озеленення та ландшафтного проектування, викладаючи дисципліни «Декоративна дендрологія та квітникарство», «Озеленення інтер’єрів» і «Ландшафтне проектування».

fCNouAaKjLU1 

Ларікова Руслана Юріївна

Методист вищої категорії Факультету дизайну і реклами. Випускниця Київського національного університету культури і мистецтв зі спеціальності «Культурологія». На факультеті  працює з 2014 року та здійснює навчально-методичне та документаційне забезпечення діяльності деканату, контролює рух контингенту студентів.

s_8y0TNhOEw

Батієвська Іванна Олексіївна

Студентський декан Факультету дизайну і реклами, студентка 1-го курсу кафедри дизайну середовища. У 2016 році закінчила Київський Ліцей №144 ім. Г. Ващенка. Була старостою, приймала активну участь у житті ліцея.
Тел.: 097-536-84-61
050-906-18-93
e-mail: vanka.bat@gmail.com

stud_dekan