День народження РОК-Н-РОЛУ!

kb8Pm-Hnb84 копия
Кві 12, 2017 | Опубліковано в Новини Факультету | Немає коментарів

Найперша рок-н-рольна пісня, Rock Around The Clock Білла Хейлі побачила світ 12 квітня 1954 року. І якщо при її згадці ви раптом відчули серйозне бажання пуститися в танок, що ж сьогодні самий час, адже сьогодні 12 квітня!
За календарною датою ховається ціла епоха, створена багатошаровими культурними пластами, а головне людьми, для яких рок-н-рол став способом життя. Запальний драйв, танцюючі пари, що видають інший раз буквально акробатичні номери. Рок-н-рол став не просто новим плином музики. Це був новий стиль життя. Виклик суспільству і традиціям.
Про рок-н-рол забути неможливо навіть тим, хто не особливо їм захоплювався або захоплюється. Забути не дадуть легендарні імена, які назавжди вписані в історію музичної течії. Елвіс Преслі, Beatles, Чак Беррі, Rolling Stones – їх знають якщо не всі, то дуже багато.
А для кого як не для нас, найкреативнішого і драйвового університету, цей день має бути святом. Стиль та образ нашого життя має завжди співіснувати з рок-н-ролом. Музика такого плану запалює азарт і натхнення всередині нас і створюються шедеври.

Драйвуйте студенти!

kb8Pm-Hnb84