Студенти першокурсники знайомилися з Києвом

Жов 02, 2013 | Опубліковано в Новини Факультету | Немає коментарів

Осіннім вихідним днем, студенти першокурсники Інституту дизайну і реклами знайомилися з нашою столицею -  Києвом.
В рамках культурно-мистецької екскурсії  під керівництвом досвідченого екскурсовода Олени Сандицької і майстром І курсу Надії Анатоліївни Лоліної, стала вдалим приводом для невимушеного спілкування студентів між собою, покращення стосунків та поглиблення знань про старовинне місто Київ.
Похмура погода не зіпсувала веселий настрій екскурсантів, і всім стало зрозуміло,  наскільки корисні і пізнавальні культурно-мистецькі заходи.

Немає коментарів

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *