Графічний дизайн

Створюй продукти будь-якої складності від ідеї до реалізації! Реклама, створення айдентики, анімації, комп’ютерних ігор та інших digital-продуктів. Розробка етикетки та упаковки, робота з поліграфією. А також дизайн веб-сайтів та мобільних додатків!

 

Змінюй світ навколо себе через красу та функціональність!

Консультація приймальної комісії з фаху

“Графічний дизайн і реклама”

Наталя Сергіївна Удріс-Бородавко
‎‎+38 050 265 7973

Фахові дисципліни:

Графічний дизайн: дизайн-проектування в графіці, технічна графіка, проектна графіка,шрифти, макетування та моделювання, комп’ютерні технології в графічному дизайні, дизайн поліграфічної продукції, дизайн упаковки та етикетки, рекламні комунікації.

Наталя Сергіївна

Удріс-Бородавко

Кандидат соціологічних наук,

Завідувач кафедри графічного дизайну,

Доцент

У 1998 році закінчила Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Образотворче мистецтво, креслення». Кандидат соціологічних наук з 2003 року з спеціальності «Спеціальні та галузеві соціології». Дисертацію захистила 25 лютого 2003 р. у спеціалізованій вченій раді Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна. Диплом ДК №020212 від 21 травня 2003. Тема дисертації «Реклама як засіб формування способу життя міського населення України». Удріс Н.С. є членом Спілки дизайнерів України з 24.10.2007, членський квиток № 1323. Член оргкомітету Молодіжного об’єднання Київської організації Спілки дизайнерів України «ВАРТО». 28.01.2010 – 10.02.2010 виставка авторської фотографіки «Поглядом у небо» (фотографія, комп’ютерна графіка, авторська художня техніка). 03.09.2010 – 13.09.2010 участь у виставці «Фотоначерки Європи». 29.11.2011 – 12.12.2011 участь у Всеукраїнській триєнале графічного дизайну «Брама дизайну» у номінаціях «Нарбут–125» та «Логотип» (отримано срібний диплом за плакат «Нарбут-125»).

Автор дизайн-проектів: логотип та дизайн-макет культурного часопису «Відлуння віків»; перекидного настінного календаря «Феодосія – місто старожитностей»; дизайн-макетів навчальних посібників «Нариси з історії костюму», «Ілюстрація моди: від Ренесансу до Постмодернізму». Виступала офіційним опонентом дисертації Яненко Я.В. на тему «Репрезентація цінностей в рекламі в сучасному українському суспільстві» за напрямом 22.00.04 (захист відбувся 28.02.2012 у спеціалізованій вченій раді ХНУ ім.В.Н.Каразіна).

Тетяна Олександрівна

Божко

 Кандидат мистецтвознавства,

Доцент

Член Спілки дизайнерів України, науковий кореспондент лабораторії профільного навчання та профконсультацій Академії Педнаук України. У співпраці з колективом авторів цього інституту розробила зміст програм профільного навчання для загальноосвітніх навчальних закладів 11 та 12 років навчання за напрямами “Графічний дизайн”, Співавтор підручника «Основи дизайна» для учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

Нагороди: Почесна Грамота міністерства освіти України Наказ № 596 від 18.10. 2002 р. Почесна Грамота міністерства освіти України Наказ № 906 від 15.10. 2007 р. Знак «Відмінник освіти». Наказ № 815-4 від 16.08. 2007 р. Знак «Петро Могила». Наказ № 1337-к від 11.11. 2008.

Оксана Володимирівна

Чуєва

Кандидат мистецтвознавства,

Старший викладач

Член Спілки дизайнерів України. Практикуючий дизайнер-графік. Фахівець з реклами, полігафії та оперативного друку. Постійний учасник міжнародних та державних виставок з графічного дизайну, реклами та арт-мистецтва. Крім участі у фахових заходах має три персональні виставки творчих робіт – текстильні інсталяції (міні-гобелени, колажі та арт-об’єкти).
Автор 25 статей про графічний дизайн, дизайн упаковки та використанню дизайнерських паперів.

Світлана Олександрівна

Лопухова

Заслужений художник України,

Доцент

Закінчила Київський Державний художній інститут, факультет живопису, відділення монументального живопису. Професори: Т. Яблонська, В. Чеканюк, М.Стороженко.

Член Національної спілки художників України, заслужений художник України. Викладає дисципліни «Рисунок» і «Живопис», доцент кафедри графічного дизайну.

Працює у сфері живопису, графіки. Учасник великої кількості національних і зарубіжних виставок. Проілюструвала більше десятка видань книжок для дітей. Працювала над оформленням театральних і кінопроектів. Розробляла дизайн бортів для авіапарку вітчизняної авіакомпанії «Wind Rose». Є співавтором ряду монументальних творів (мозаїка, розпис, вітраж).

Твори С.Лопухової зберігаються в колекціях Державного музею образотворчого мистецтва Грузії, Всесвітнього банку розвитку і реконструкції, представництва НАТО (Бельгія); фондах Міністерства культури України, Національної спілки художників України, Спілки художників Грузії, а також в приватних колекціях  Ізраїлю, Франції, Канади, Австрії, Італії, США, Великобританії, Германії, Хорватії, Угорщини, Грузії, України, Росії.

http://www.lopukhova.com

Андрій Вікторович

Будник

Заслужений художник України,

Кандидат мистецтвознавства,

Старший викладач

Член Національної спілки художників України. Голова секції плаката і графічного дизайну Київської організації Національної спілки художників України (2009 р.). Переможець конкурсу MTV USA на кращій плакат MY GENERATION (35000 учасників); володар Перших премій на 1-му і 2-му Київському бієнале плакату (1996 и 1999), заохочувальних премій на Київському міському конкурсі соціальної реклами (2003), конкурсі карикатур “Підприємництво і бізнес в Україні” (2003, 2004), нагороди НСХУ і золотий диплом на Першій всеукраїнській виставці графічного дизайну “Життя шрифту” (2004), премія КОНСХУ «Мистець» ім. Георгія Нарбута в галузі мистецтва плаката і графічного дизайну (2007). Роботи Будника А.В. зберігаються у фондах Міністерства культури України, музеї Лесі Українки; Українському музеї на Манхетені (Нью-Йорк), приватних і корпоративних (АЖІО-Банк) колекціях. http://www.budnyk-design.com/

Ліліана Романівна

Вежбовська

Кандидат мистецтвознавства,

Доцент 

 

У 1998 році закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. У 2006 році захистила кандидатську дисертацію з мистецтвознавства на тему «Антропософські тенденції в українському мистецтві 20-х рр. ХХ ст.» у спеціалізованій вченій раді Київського національного університету культури і мистецтв.

Є автором близько 40 мистецтвознавчих наукових та науково-популярних публікацій. Сфера наукових інтересів: український авангард у світовому контексті, український модернізм, творчість митців Казимира Малевича, Олександра Архипенка, Олександра Богомазова, Юхима Михайліва та інших; дослідження проблемних зон українського мистецтвознавства; актуальне мистецтво.

В Київському національному університеті культури і мистецтв викладає з 2007 р. мистецтвознавчі дисципліни «Історія мистецтв», «Мистецтвознавство», «Історія дизайну», «Аналіз творів мистецтва», «Культурні цінності та культурна спадщина». Науковий редактор фахового журналу факультету дизайну КНУКіМ «Деміург: ідеї, технології, перспективи дизайну».

З 2009 по 2015 рік – кураторська і співкураторська діяльність культурно-мистецьких фестивалів, акцій та перформансів: «Олександр Архипенко у Гостинному дворі» (Київ, 2012); «Проща до Тараса» (Канів-Сімферополь-Севастополь, 2009 – 2012); «Метрополія свідомого життя» (Харків, 2013); Стус-фест «Палімпсести» (Вінниця, 2015). Є членом спілки дизайнерів України з 2020 р.

Вікторія Анатоліївна

Олійник

Кандидат мистецтвознавства,

Старший викладач

2007 року закінчила магістратуру філологічного факультету Донецького національного університету за спеціальністю «Українська мова і література», отримала кваліфікацію магістра української філології, викладача.

У 2016 році закінчила Київський університет культури за спеціальністю «Графічний дизайн і реклама», отримала кваліфікацію бакалавра дизайну.

Дисертацію на здобуття ступеня кандидата мистецтвознавства за спеціальністю 022 «Дизайн» захистила 08 червня 2018 року у спеціалізованій вченій раді Київського національного університету культури і мистецтв на тему: «Трансформації образної системи в дизайні української книги 1980–1990-х років».

Член Національної спілки журналістів України з 2005 року.

З 2018 року – член редколегії наукового фахового журналу факультету дизайну КНУКіМ «Деміург: ідеї, технології, перспективи дизайну».

Викладач навчальних дисциплін: «Кольорознавство», «Рисунок і живопис», «Скетчинг», «Інформаційні технології в дизайні», «Комп’ютерна графіка в дизайні», «Українська мова за професійним спрямуванням» тощо.

Автор більше двадцяти наукових праць. Сфера наукових інтересів стосується сучасних тенденцій та історії розвитку української графіки, дизайну поліграфічної продукції, а також інновацій у сфері вивчення та опанування комп’ютерного дизайнерського інструментарію.

Аркадій Геннадійович

Болтенков

Асистент кафедри

У 2019 році закінчив Київський національний університет культури і мистецтв, освітньо-кваліфікаційного рівня Магістр за спеціальністю «Дизайн».

Практикуючий дизайнер-графік та звукорежисер.

Працював на посадах головного дизайнера в ООО «Краматорська типографія» та практиканта-дизайнера у видавництві «Світ Успіху».

Викладач навчальних дисциплін:

«Комп’ютерна графіка в дизайні», «Комп’ютерні технології в дизайні», «Макетування та моделювання», «Композиція»

Юлія Ігорівна

Мадінова

Кандидат психологічних наук,

Старший викладач

2002 Закінчила Київський національний університет технологій і дизайну як спеціаліст з інформаційних технологій.
2011  Закінчила Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ “КПІ” як бакалавр з образотворчого мистецтва.
2017 захистила дисертацію кандидата наук, в якій досліджувала композиційні особливості малюнка щодо психологічної адаптації.
Займається графічним дизайном з 2001 року. Працювала в газеті, журналі, рекламному агентстві. 
В 2005 році брала участь у розробці графічних матеріалів для Євробачення 2005.  
З 2007 року – дизайнер-фрілансер, приватний підприємець. Розробляла і продовжує розробляти графічні рекламні макети, дизайн публікацій, інфографіки, бізнес-графіки. Серед замовників українські (УкрАвто, Мілкіленд та ін.) та міжнародні (Рада Європи, посольства Данії і Канади в Україні, Кембрідж) компанії.
В 2012 році брала участь у розробці графічних матеріалів для Євро 2012.  
З 2009 року – експертка з графічного дизайну в ПРООН, з 2012 в ОБСЄ, з 2020 в ВОЗ в Україні. 

Ярослав Юрійович

Гордійчук

Асистент кафедри

В 2019 році закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Дизайн», отримав диплом освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Магістерське дослідження було звернене на вивчення взаємовідносин замовника та дизайнера, конфліктів що виникають між ними, зокрема конфлікту образного мислення.

Практикуючий дизайнер-графік з більш ніж 5-ти річним досвідом роботи як з українськими, так і з закордонними замовниками. Основними напрямками графічного дизайну є розробка логотипів, фірмових знаків та елементів ідентифікації фірмового, поліграфічна рекламна продукція, інфографіка та веб-дизайн.

Викладач навчальних дисциплін: «Шрифти і типографіка», «Дизайн реклами», «Рекламні комунікації», «Комп’ютерна графіка в дизайні»

Аспірант КНУКіМ за напрямом 022 “Дизайн”

Наталя Олександрівна

Лопухова

Заслужений художник України,

Старший викладач

1989 – закінчила Київський державний художній інститут, майстерню книжкової графіки  професора  В. Чебаника.

З 1986 – учасниця всеукраїнських та державних художніх виставок.

З 1989 – член Спілки художників України, аспірант творчих художніх майстерень Академії мистецтв СРСР. У 1990 р. за дипломну роботу “Художнє оформлення книги «Маруся Чурай» (Л. Костенко) отримала гран-прі за найкращу оформлену книгу.

1993 – віце – президент благодійного фонду сприяння молодим художникам України “Абрис” (Академія мистецтв України).

1994  – перша премія м. Києва за досягнення в галузі графіки (Міністерство культури України, Спілка художників України, Головне Управління культури, Київська міська державна адміністрація)

1994 – формування та експонування художньої виставки на Міжнародну виставку “Україна-Італія-1994”, м. Болонья. Брала участь в якості художника

1994 – формування та експонування художньої виставки на Міжнародній виставці “Україна-Німеччина-95”,  м. Гамбург. Брала участь в якості художника.

1995 – формування та експонування художньої виставки на Міжнародній виставці “Україна-ОАЕ”, м. Шаржа. Брала участь в якості художника.

1995 – Почесний диплом на Всесвітній художній книжковій виставці в Італії, м. Сармеде.

1996 – перша премія на Міжнародній виставці “Реклама-96”, м. Київ Оформлення україно-німецько-французької телевізійної фірми “IP-Київ”. Художник – дизайнер стенду України. З 1996-2020-стенд знаходиться в постійній експозиції торгової палати  України.

1996 – дизайнер Міжнародної виставки “Пожежна безпека-96”, м. Київ  (Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство пожежної охорони України)

Віктор Олегович

Ареф’єв

Асистент кафедри

Художник-дизайнер, діджитал арт художник.

У 2009 році закінчив Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», отримав кваліфікацію художника-графіка з оформлення друкованої продукції.

З 2004 року працював художником-дизайнером в компаніях «SAVE-SERVIS», «UCM».

Захоплюється 3D графікою та створенням картин і анімації в програмах комп’ютерної графіки.  Займається розробкою арт об’єктів в місті Києві.

Викладає дисципліну «Комп’ютерні технології в дизайні».

Бере участь у виставках сучасного мистецтва та арт-проектах:

-«IV трієнале графіки», Національна спілка художників України, Київ, Україна, 2019 рік.

-Виставка молодих художників «Summer Show Voloshyn Gallery», «Трансмімезис: емпатія до потворного», Київ, Україна,2018.

-«SUMMER SHOW: PART II» Voloshyn Gallery»,  кураторський проект «Межі матеріальності. Матеріалізація сенсу», Київ, Україна, 2017.

-«IZONE платформа культурних ініціатив «Ізоляція»,  Виставка «Куди далі?», Київ, Україна, 2018.

–Проект «Механізм еволюції», Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, Київ, Україна, 2017.

-«ГогольFest», скульптурний салон, Київ, Україна, 2017.

Аспірант КНУКіМ за напрямом 022 “Дизайн”