Графічний дизайн

Молода і креативна кафедра, що готує фахівців до вільного й варіативного володіння всіма видами проектно-графічної мови; від класичних лінійно-тональних зображень до образних візій, що влучно відображують емоції, настрої, відтінки почуттів, тощо.

Тут студенти опановують широкий спектр різноманітних способів формування візуальних висловлювань, що дозволяють їм вільно передавати зміст інформаційних повідомлень різного рівня складності та ущільнювати його.

Консультація приймальної комісії з фаху

“Графічний дизайн і реклама”

Удріс Наталя Сергіївна
‎‎+38 050 265 7973
‎+38 068 840 61 67

Фахові дисципліни:

Графічний дизайн: дизайн-проектування в графіці, технічна графіка, проектна графіка,шрифти, макетування та моделювання, комп’ютерні технології в графічному дизайні, дизайн поліграфічної продукції, дизайн упаковки та етикетки, рекламні комунікації.

Наталя Сергіївна

Удріс

Завідувач кафедри графічного дизайну

Доцент кафедри графічного дизайну. У 1998 році закінчила Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Образотворче мистецтво, креслення». Кандидат соціологічних наук з 2003 року з спеціальності «Спеціальні та галузеві соціології». Дисертацію захистила 25 лютого 2003 р. у спеціалізованій вченій раді Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна. Диплом ДК №020212 від 21 травня 2003. Тема дисертації «Реклама як засіб формування способу життя міського населення України». Удріс Н.С. є членом Спілки дизайнерів України з 24.10.2007, членський квиток № 1323. Член оргкомітету Молодіжного об’єднання Київської організації Спілки дизайнерів України «ВАРТО». 28.01.2010 – 10.02.2010 виставка авторської фотографіки «Поглядом у небо» (фотографія, комп’ютерна графіка, авторська художня техніка). 03.09.2010 – 13.09.2010 участь у виставці «Фотоначерки Європи». 29.11.2011 – 12.12.2011 участь у Всеукраїнській триєнале графічного дизайну «Брама дизайну» у номінаціях «Нарбут–125» та «Логотип» (отримано срібний диплом за плакат «Нарбут-125»).

Автор дизайн-проектів: логотип та дизайн-макет культурного часопису «Відлуння віків»; перекидного настінного календаря «Феодосія – місто старожитностей»; дизайн-макетів навчальних посібників «Нариси з історії костюму», «Ілюстрація моди: від Ренесансу до Постмодернізму». Виступала офіційним опонентом дисертації Яненко Я.В. на тему «Репрезентація цінностей в рекламі в сучасному українському суспільстві» за напрямом 22.00.04 (захист відбувся 28.02.2012 у спеціалізованій вченій раді ХНУ ім.В.Н.Каразіна).

Тетяна Олександрівна

Божко

Доцент, кандидат мистецтвознавства

Член Спілки дизайнерів України, науковий кореспондент лабораторії профільного навчання та профконсультацій Академії Педнаук України. У співпраці з колективом авторів цього інституту розробила зміст програм профільного навчання для загальноосвітніх навчальних закладів 11 та 12 років навчання за напрямами “Графічний дизайн”, Співавтор підручника «Основи дизайна» для учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

Нагороди: Почесна Грамота міністерства освіти України Наказ № 596 від 18.10. 2002 р. Почесна Грамота міністерства освіти України Наказ № 906 від 15.10. 2007 р. Знак «Відмінник освіти». Наказ № 815-4 від 16.08. 2007 р. Знак «Петро Могила». Наказ № 1337-к від 11.11. 2008.

Оксана Володимирівна

Чуєва

Старший викладач, кандидат мистецтвознавства

Член Спілки дизайнерів України. Практикуючий дизайнер-графік. Фахівець з реклами, полігафії та оперативного друку. Постійний учасник міжнародних та державних виставок з графічного дизайну, реклами та арт-мистецтва. Крім участі у фахових заходах має три персональні виставки творчих робіт – текстильні інсталяції (міні-гобелени, колажі та арт-об’єкти).
Автор 25 статей про графічний дизайн, дизайн упаковки та використанню дизайнерських паперів.

Андрій Вікторович

Буднік

Кандидат мистецтвознавства, старший викладач,

член Національної спілки художників України

Голова секції плаката і графічного дизайну Київської організації Національної спілки художників України (2009 р.). Переможець конкурсу MTV USA на кращій плакат MY GENERATION (35000 учасників); володар Перших премій на 1-му і 2-му Київському бієнале плакату (1996 и 1999), заохочувальних премій на Київському міському конкурсі соціальної реклами (2003), конкурсі карикатур “Підприємництво і бізнес в Україні” (2003, 2004), нагороди НСХУ і золотий диплом на Першій всеукраїнській виставці графічного дизайну “Життя шрифту” (2004), премія КОНСХУ «Мистець» ім. Георгія Нарбута в галузі мистецтва плаката і графічного дизайну (2007). Роботи Будника А.В. зберігаються у фондах Міністерства культури України, музеї Лесі Українки; Українському музеї на Манхетені (Нью-Йорк), приватних і корпоративних (АЖІО-Банк) колекціях. http://www.budnyk-design.com/

Світлана Олександрівна

Лопухова

Заслужений художник України, доцент

Закінчила Київський Державний художній інститут, факультет живопису, відділення монументального живопису. Професори: Т. Яблонська, В. Чеканюк, М.Стороженко.

 

Член Національної спілки художників України, заслужений художник України. Викладає дисципліни «Рисунок» і «Живопис», доцент кафедри графічного дизайну.

 

Працює у сфері живопису, графіки. Учасник великої кількості національних і зарубіжних виставок. Проілюструвала більше десятка видань книжок для дітей. Працювала над оформленням театральних і кінопроектів. Розробляла дизайн бортів для авіапарку вітчизняної авіакомпанії «Wind Rose». Є співавтором ряду монументальних творів (мозаїка, розпис, вітраж).

 

Твори С.Лопухової зберігаються в колекціях Державного музею образотворчого мистецтва Грузії, Всесвітнього банку розвитку і реконструкції, представництва НАТО (Бельгія); фондах Міністерства культури України, Національної спілки художників України, Спілки художників Грузії, а також в приватних колекціях  Ізраїлю, Франції, Канади, Австрії, Італії, США, Великобританії, Германії, Хорватії, Угорщини, Грузії, України, Росії.

http://www.lopukhova.com

Людмила Анатоліївна

Медвідь

Завідувач лабораторією кафедри

графічного дизайну

Асистент КНУКіМ.2004 року закінчила Київський національний університет культури і мистецтв та отримала ступінь магістра книговидавничої справи.Відповідає за організацію практики студентів.Займається веденням службової документації кафедри. Бере участь у розробці планів кафедри, контролює хід їх виконання. Займається плануванням педагогічного навантаження професорсько-викладацького складу кафедри та веде облік його виконання.Має досвід роботи з розробки типових навчальних планів, робочих  і типових програм ВНЗ.
Приймала активну участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях.Основною сферою наукових інтересів є дослідження соціокультурних аспектів гостинності. На кафедрі здійснює організаційну та методичну діяльність.

Юрій Євгенович

Гаврилюк

асистент кафедри

Випускник КНУКіМ, кафедри графічного дизайну. Власник студії дизайну “Lauri Brothers”.