Майстер-клас від Дмитра Ачкасова

MG_2183-700x452
Жов 15, 2015 | Опубліковано в Майстер-класи | Немає коментарів

У творчій атмосфері на Факультеті дизайну та реклами пройшов мистецький майстер-клас всесвітньо відомого художника-аквалериста, професора університету штату Колорадо (США) Дмитра Ачкасова. Майстер поділився власним унікальним досвідом та розкрив секрети успіху на арт-ринку Америки.

_MG_2161

Свою зустріч відомий художник розпочав з таких слів: «Реалізуватись в житті можливо лише тоді, коли інвестуєш в себе та займаєшся самоосвітою».

_MG_2188

Дмитро Ачкасов – людина мистецтва. Весь майстер-клас був побудований на життєвих висловах відомих класиків, якими так захоплюється митець. Дмитро намагався донести до аудиторії свої головні ідеї, думки та переживання, що стосуються його творчості та специфіки арт-бізнесу закордоном, зокрема галерейного бізнесу в США.

_MG_2183

«Ніхто з нас не застрахований від помилок. За все своє життя ви постійно будете наштовхуватись на те, що хтось захоче вкрасти вашу ідею, підставити вас чи обдурити. Я сам свого часу не один місяць ходив по різних галереях США і мені часто відмовляли. Тому ви завжди маєте бути сильними духом, впевненими в собі та відкритими. Проявляйте себе в чомусь новому, не бійтесь експериментувати. Тільки тоді ви зможете досягти успіху у всіх сферах життя», – мотивуючі та надихаючі слова прозвучали від українського художника.

_MG_2154

Студентам Кафедри графічного дизайну і реклами було надзвичайно цікаво послухати митця, який дав безліч цінних порад і розповів про власний життєвий досвід та нелегкий шлях до визнання.

_MG_2196

«Вам має подобатись те, чим ви займаєтесь! Не втрачайте будь-якої можливості, вірте в свої сили, поважайте себе та свою працю, розвивайтесь як особистість і завжди усміхайтесь», – наостанок побажав молоді Дмитро.

Згодом КНУКіМівці чекають на нову зустріч з генієм живопису – Дмитром Ачкасовим!

Немає коментарів

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *