Workshop із дизайну з британським «акцентом»

125-700x4661
Тра 19, 2016 | Опубліковано в Майстер-класи | Немає коментарів

До студентів Факультету дизайну та реклами КНУКіМ завітала менеджер з міжнародного розвитку CCW (трьох коледжів – Camberwell College of Arts, Chelsea College of Art and Design та Wimbledon College of Art) Лондонського університету мистецтв Венді Андерсон.

Відповідно до програми зустрічі на молодь чекав практичний майстер-клас з інтер’єру будинків – «Home Display. A 2d/3d workshop based on the notion of identity and ownership».

Завданням КНУКіМівців було за максимально кроткий час з підручних матеріалів (картон, папір, клей, ножиці, скотч, фарби) створити проект дому для будь-якої відомої особистості (художник, співак, танцівник, актор, дизайнер). Цей будинок мав відображати характер цієї особистості та мати певну особливість, яка б нагадувала відому людину.

5

6

Студенти Факультет дизайну та реклами працювали в командах по 5-7 чоловік. Адже, за словами Венді: «Команда створює основу для висування нових ідей та показує набагато кращий результат роботи, ніж кожен поодинці».

7

8

Перед початком майстер-класу, щоб якось стимулювати дизайнерів та налаштувати на творче завдання, Венді Андерсон показала їм роботи відомих митців, скульпторів, архітекторів та художників. Пояснивши це тим, що, дивлячись на витвори мистецтва, студенти почнуть думати у правильному напрямку та зможуть надихнутися на створення свого унікального шедевру.

3

4

Молоді дарування КНУКіМ працювали злагоджено та швидко, творили і креативили. В результаті 6 команд, на які поділились студенти-дизайнери, представили 6 різних неординарних будинків відомих особистостей: Пабло Пікассо, Зигмунд Фрейд, Йоганн Штраус, Мерілін Менсон, Казимир Малевич, Йодзі Ямамото.

Студентам сподобався такий незвичайний практичний майстер-клас, який розкрив у кожному з них нові можливості та ще раз довів, що справжній талант не має меж.

17

В рамках даного майстер-класу відбулось обговорення спільної колаборації КНУКіМ та Лондонського університету мистецтв з Ліз МакЛаферті – програмним директором міжнародного розвитку коледжів Лондонського університету мистецтв. Молоді була запропонована програма студентського обміну та отримання подвійного диплому. Також розглянули питання щодо проведення нових майстер-класів та повноцінного курсу лекцій зарубіжних фахівців в сфері дизайну для студентів Факультету дизайну та реклами КНУКіМ.

Британським гостям надзвичайно сподобалась українська етніка, оскільки саме в цей день в Україні, і зокрема у КНУКіМ, відзначають День вишиванки. Візитери змогли побачити всю красу, колорит та довершеність справжніх українських вишиванок, а також сучасний одяг з елементами національних мотивів. Це наштовхнуло британців на чудову ідею – впровадження й вивчення в англійських школах українського етносу.

Немає коментарів

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *