10 книг, які повинен прочитати кожен дизайнер

10 книг, які повинен прочитати кожен дизайнер

Втілення ідей

Скотт Белскі – засновник і головний виконавчий директор знаменитої платформи для всіх творчих людей Behance – ділиться відповідями на головне питання всіх часів: «Як реалізувати свою ідею?». Прочитавши його книгу, ви дізнаєтеся, як правильно розставляти пріоритети, протистояти сумнівам, долати перешкоди і доводити справу до кінця.

Візуальне мислення

В нашій голові крутиться купа ідей, які гідні стати реальністю. Для цього залишилося їх правильно подати, а точніше «продати». Ця книга про те, як продавати ідеї, зробивши їх більш наочними. Цей бестселер, який переведений на 25 мов, допоможе вам дізнатися про 4 кроки візуального мислення, 5 ключових питаннях, необхідних для чіткого опису ідей, і 6 способах представлення ідей іншим людям.

Дизайн звичних речей

Якщо ви працюєте над створенням речей, які нас оточують – від дверей і духовок до прасувальних дощок і автомобілів, – то ця книга для вас. Якщо ви в дизайні всерйоз і надовго – вам теж варто її прочитати, бо ця книга одна з дизайнерських «біблій».

Колишній віце-президент компанії Apple Дональд Норман, якого Business Week назвала «одним з найвпливовіших дизайнерів в світі», розповідає про те, як зробити звичні речі зручними. Ви дізнаєтеся, як створюється інтуїтивний дизайн, який подобається людям.

Твори цілий день

Це керівництво для тих творців, хто хоче упакувати свій творчий бізнес так, щоб він приносив хороший дохід. Книга допоможе вам ставити високі і досяжні цілі, захистити авторські права, просувати свої роботи за допомогою соціальних мереж, зробити видатний і привабливий сайт, виставляти свої роботи в галереях, правильно оцінювати і продавати свої роботи і багато іншого.

Слово Дизайнеру

Цей барвистий збірка складається з думок сотні видатних умів графічного дизайну. Ви зможете знайти відповіді на багато питань: про те, як зібрати команду, знайти наставника, вибрати творчу стратегію, коли краще творити і де шукати натхнення. Це колекційне видання обов’язково надихне кожного, кому цікаві думки людей, що створили візуальне мистецтво.

Емоційний веб-дизайн

Проблема сучасного веб-дизайну в тому, що дизайнери беруть готові шаблони і створюють одноманітні продукти – від інтернет-сайтів до інформаційних порталів. Але як домогтися того, щоб сайт притягував клієнтів як магніт? Потрібно викликати емоції у клієнтів. Ця книга розповість про ази емоційного дизайну. Застосовуйте їх, і від клієнтів не буде відбою.

Сторітеллінг в проектуванні інтерфейсів

Виявляється, в сфері проектування інтерфейсів і взаємодії сторітеллінг просто необхідний. Історії допомагають зрозуміти наших користувачів, дізнатися їх цілі і продемонструвати варіанти дизайну. У цій книзі автори навчать вас продумувати історії, які допоможуть поліпшити ваш продукт.

Отзывчивый веб-дизайн

Це вже сталося: більше половини заходів в інтернет відбувається з мобільних пристроїв. Ваш сайт готовий до цього? У цій книзі докладну відповідь на питання, як розробити дизайн сайту, який не залежить від типу пристрою, його розмірів і дозволу екрану. Все розібрано на конкретних прикладах з дизайном і фрагментами коду верстки. Просто візьміть цю книгу і крок за кроком створюйте сайт, зручний для перегляду з будь-яких пристроїв.

Дизайн – це робота

Відомий веб-дизайнер Майк Монтейро розповідає про те, чим успішний дизайнер відрізняється від неуспішного. Отже, успіх проектів полягає, в першу чергу, в умінні слухати свого клієнта, доносити цінність дизайну і умінні якісно презентувати свою роботу. Майк ділиться практичними рекомендаціями і аналізує робочі епізоди.

Професія – ілюстратор

У цій книзі Наталі Ратковскі ділиться десятком вправ, які допоможуть стати відмінним ілюстратором. Ці техніки навчать вас створювати красиві, дотепні, що запам’ятовуються ілюстрації. Ви зможете бачити і мислити як професійний ілюстратор, працювати продуктивно і повірите в свій талант. Книга з щільними крейдованими сторінками – справжнє поліграфічне задоволення.