10 українських дизайнерів, одяг яких носять за кордоном

10 українських дизайнерів, одяг яких носять за кордоном

 Оксана Караванська

Серед дизайнерів Оксана Караванська вважається гуру моди. У своєму житті Оксана постійно експериментує. За своїми плечима вона має величезний досвід показів, як українських, так і світових. А з 2010 року Караванська стала ще й дизайнером парфумів.

LAKE

Цей український бренд заснований дизайнерами Наталією Каменською та Олесею Кононовою. Модний тандем почав свою роботу не так давно, у 2008 році. Але вже у 2012 дизайнери отримали одразу дві престижні нагороди Best Fashion Awards (Всеукраїнська премія в області моди). Зараз колекції LAKE публікуються у міжнародних модних журналах, таких як Vogue, ELLE, Harper’s Bazaar.

Серж Смолін

Серж Смолін – справжній майстер чоловічого стилю. До того, як Смолін створив власний бренд IDoL, він працював у торговому домі Olga&Simonov, а потім модельєром у французькій ТМ Ette. Там він набув досвід, і тоді наважився відкрити власний бренд.

Андре Тан

Людина, яка вже досить давно представляє українську моду на світовій арені. Саме він створив особливий стиль Smart Couture. Ще в 11 років Андре прийшов на курси крою та шиття. Хлопчик мріяв створити щось своє, власне, особливе. І йому це вдалося

Ірина Каравай

Ірина Каравай – дизайнер наших перших леді та заможних жінок. Її оригінальний стиль та сміливі експерименти помітили ще у 2003 році. Саме у 2003 році Ірина почала свою довгу співпрацю з відомим брендом тканин Nota Bene, який дав змогу дизайнерці поєднати цікавий стиль із високою якістю. Ірина Каравай також розробляє корпоративний стиль для великих компаній.

Віктор Анісімов

Віктор Анісімов – колишній військовий, який закінчив Інститут фізкультури. Він став одним з перших дизайнерів, який представив модну колекцію для чоловіків на тижні моди в Україні у 1997 році. Анісімов має свій унікальний стиль. Робить акцент на речі-трансформери та мілітарі.

Світлана Бевза

Світлана Бевза – молода українська дизайнерка. Вона намагається зробити світ кращим завдяки моді. Її стиль – мінімалізм, комфорт, чіткі лінії, вона намагається в усьому досягнути простоти. Саме бренд BEVZA нагадав Україні, та і всьому світові, про маленькі сукні з чітким кроєм, які повинні висіти в гардеробі кожної жінки.

Олексій Залевський

За освітою він художник-гример та художник-лялькар. Але життя склалося інакше. Олексій став професійним дизайнером, якого тепер знає вся Україна, і не тільки. Щоправда, він так і не покинув свого заняття за освітою: Залевський створює одяг для театрів та телевізійних проектів, став режисером-постановщиком для українського проекту “Зірка+Зірка 2”.

Вікторія Гресь

Одяг бренду Victoria Gres – це інтелектуальний одяг. Українська дизайнерка вдало відчуває усі тенденції моди і вміє їх поєднувати з різними історичними епохами. Вікторія Гресь створює єдине ціле із старовинного мережива, вишивки та інших елементів декору із сучасними тканинами, до кожної одиниці речі вона підходить індивідуально. Саме Гресь створювала костюми для світового турне співачки Джанет Джексон.

Маша Рева

Молода українська дизайнерка, яка стажувалася у Вальтера ван Бейрендонка. Вона працює як самостійно, так і з брендом Syndicate. Речі Маши Реви продаються в США, Австралії, Бельгії, Україні. Прогресивна молодь високо оцінює витвори дизайнерки. Поговорюють, ніби один зі світшотів Маши Реви носить Наталі Портман.