А ознайомча практика продовжується!

А ознайомча практика продовжується!

Наші першокурсники дизайну середовища відвідали виставку сучасного мистецтва – Цех.

TSEKH – це сьогодні означає більше, ніж просто незалежна установа або провідна галерея сучасного мистецтва. Після відкриття нашої другої галереї TSEKH VILNIUS в липні в Вільнюсі, столиці Литви, і після того, як вона стала однією з найбільших приватних галерей в країні, українська TSEKH стала європейським арт-проектом за підтримки балтійських еліт і в той же час успішна оригінальностю формальних рішень наших художників.
 
За останні дванадцять років вони реалізували понад 400 проектів, як в Україні, так і за кордоном, персональних і групових, наших художників і наших гостей, співпрацюючи з десятками художників, і отримують повне задоволення від міжнародної арт-спільноти. і любителі мистецтва з усього світу. Орієнтуючись на нецензурне мистецтво, а саме живопис, акварель і скульптуру, ми також проводимо експерименти з новими способами мистецтва – об’єктами, інсталяціями, космічними рішеннями, новими медіа тощо. 

Відтепер, як перша мережа галерей сучасного українського мистецтва і одна з найбільших у Східній, Центральній і Північній Європі, у нас є кілька завдань, серед яких перша – глобально довести оригінальність формальних рішень наших художників.

Там студенти дізналися багато цікавого про те, як саме оформлювати виставки, ставити світло та розташовувати експонати, щоб зацікавити глядача.

Також, в галереї наші юні митці познайомились з творчістю Анатолія Білоуса та його крутим стилем!)

На фото ДХМс-49.