Барви життя

Викладачі кафедри графічного дизайну Оксана Чуєва та Наталя Удріс разом зі студентами 3-го курсу (Саша Соловей, Маша Семещенко, Іванка Плотнік та Поліна Пененко) взяли участь у конкурсі афіші для регіонального фестивалю творчості людей з особливими потребами “Барви життя”. Захід організовано Київською міською адміністрацією, і саме від них надійшла пропозиція до участі. Творчий колектив дуже швидко, але ефективно пропрацював, подавши 5 різних пропозицій! Співпраця вийшла настільки вдалою, що одна з афіш перемогла, була обрана для ідентифікації заходу (банер на сцені, афіша, грамоти) та навіть принесла кафедрі грошову винагороду! У неділю 30 вересня на Співочому полі відбувся прекрасний фестивальний концерт, під час якого продемонстрували наші афіші та вручили сертифікат на отримання премії! Було дуже приємно долучитися до підтримки дітей, підлітків та літніх людей з особливими потребами в реалізації їхньої творчості!