Графіті в Одеському художньому музеї

Графіті в Одеському художньому музеї

Проект Terrible Kissers носить експериментальний характер. Його учасниками стали: APL315 (Одеса), Eugor (Одеса), Storaz (Київ), Dima Mykytenko (Луцьк), Void (Львів), Stachu Szumski (Варшава). За словами куратора APL315, це спосіб репрезентувати альтернативні боку графіті-сцени, об’єднавши їх в музейному просторі. “Знищення існуючих Мураль є незаконним, в той час як фестивалі Мураль проходять легітимно, перетворюючись в декоративне або комерційне мистецтво.


 

 

Коли в Європі відкриваються музеї вуличного мистецтва, проходять дискусії на тему збереження робіт кращих графітчиків, а їх роботи визнаються мистецтвом, ми знаходимося в стадії некомпетентного кураторства і пресингу з боку непідготовленого глядача, який домінує і впливає на міське середовище відсутністю якісної освіти і стереотипними уявленнями про естетичних категоріях “, – коментує куратор.

  

 

Void займається стріт-бомбінгом у Львові останні 7 років. В цілому, львівська школа графіті відрізняється від київської та одеської прагненням до абстракції. Будучи продовжувачем традицій однією з перших графіті-команд FAZ crew, автор створює специфічні форми не тільки в Україні, а й далеко за її межами. На даний момент, саме він є одним з найсильніших представників абстрактного графіті у Львові.