Хто вони – партнери мистецтва?

Хто вони – партнери мистецтва?

Мистецтво – сильний інструмент, який допомагає документувати сьогодення, пам’ятати минуле та змінювати майбутнє. Деякі діють самостійно, інші кооперуються в групи, треті взагалі залишаються індиферентними до мистецтва. Сконцентруємо увагу на тих, хто робить у житті щось більше, аніж працює на власне збагачення.

Що таке клуб колекціонерів? Що передбачає його діяльність? І навіщо це колекціонерам? Розповідає директор Українського Клубу Колекціонерів сучасного мистецтва Каріна Качуровська.

Клуб Колекціонерів – це місце спілкування з однодумцями та джерело нових можливостей накопичення капіталу: інтелектуального, соціального та емоційного.

Колекціонери сьогодні грають ключову роль в збереженні художньої спадщини та розвитку культури своєї країни. Роблячи свій вибір сьогодні, підтримуючи той чи інший напрямок, колекціонер проводить своєрідну селекцію сучасного мистецтва. Усвідомлюючи відповідальність своїх дій, як суб’єкта арт-ринку, учасники Клубу вирішили об’єднати свої зусилля і ресурси, щоб консолідовано вести виставкову, освітню та культурно-дипломатичну діяльність.