Художник пояснює. Ілюстрації We Bad

Коли ми ходимо на виставки мистецтва сучасності, можемо почувати себе ніяково через незрозумілість форм і змістів. Ми злимося і дратуємося, бо не розуміємо. Починаємо підозрювати, що нас тримають за дурнів, якщо ці три грудки піску називають мистецтвом. А коли з’явиться хтось, хто пояснить і потрактує, що це таке — хаос перетворюється на згусток змістів, у яких ми навіть можемо знайти себе.

Найкраще за всіх пояснить автор. Так виникла ідея формату «художник пояснює». Ми попросили ілюстраторів We bad розповісти про їхні ілюстрації у школі дизайну і програмування Projector.

Бріф

Коли ми бралися за оформлення приміщення школи, то розуміли, що це простір для дизайнерів у першу чергу. Люди, які приходять сюди на курси і лекції, пов’язані з візуальною культурою. Ми отримали бріф і в першу чергу зрозуміли, що від нас потрібно і для кого. У нас не було жодних обмежень у творчості, натомість був добре зрозумілий вектор.

Ідея

Школа — це освітня площадка, яка міняє людину. Тому ми задумалися над тим, яка трансформація відбувається з людиною в процесі навчання і як можна метафорично передати це. У кожного нашого твору є свій емоційний меседж. Ви можете не прочитати кожен елемент муралу, але в купі всі вони запрограмовують вас в один вектор думок, фантазій і здогадок.

Що в картинці

Інформація  була взята з сайта : http://artukraine.com.ua/a/khudozhnik-poyasnyuye-ilyustracii-we-bad/#.Wy0BSFUzaUn

Наш стиль

Схоже на комікси? Хм, ми їх не любимо, як і аніме. Ми просто любимо приємні кольори, а ще дужче — працювати з білими стінами, коли на контрасті з невинно білим виникає щось соковите.

Максим придумав назву для нашого напрямку — «домашній андерграунд». Ми не будемо малювати в холоді, голоді і поганою фарбою. Ми вкрай прагматично підходимо до натхнення. Люди, які зловили хвилю і малюють лівою п’яткою на клаптику паперу в колесі, що обертається на краю світу — це божевільці. Я не люблю малювати на колінках, де завгодно і як завгодно. Лінер має бути приємний, якщо він не ок — нічого не хочеш робити. Ми любимо, щоб все було приємно.

Детально інформація за поссіланням http://artukraine.com.ua/a/khudozhnik-poyasnyuye-ilyustracii-we-bad/#.Wywf8Bf4lPb