Картини, що навіюють весну від Керол Каваларіс (Carol Cavalaris)

Картини, що навіюють весну від Керол Каваларіс (Carol Cavalaris)

Керол Каваларіс (Carol Cavalaris) – майстриня, яка знайшла свою душу в оригінальному цифровому живописі. Перші творчі промінчики проявилися ще у далекому дитинстві. Саме тоді вона вирішила пов`язати власне життя з мистецтвом. На жаль, творчі обіцянки довелося відкласти і повернутися до них через багато років після жахливої трагедії.

Тоді дівчина зрозуміла, що кращими ліками стане мистецтво. Керол годинами, а інколи й днями могла вихлюпувати власні емоції та біль на полотна. Спочатку вона малювала картини олійними фарбами. А потім захопилася цифровим живописом. У своїх роботах художниця зображує природу, красою якої можна дивуватися кожен день. Завдяки тому, що у талановитої художниці є навички володіння комп’ютером, вона освоїла нову техніку малювання. Це дозволило їй стати відомою, а її роботи сподобалися всім глядачам, шанувальникам справжнього мистецтва.

Відомо, що на створення однієї картини у Керол йде багато часу. Адже вона власноруч розписує тварин, людей, птахів, додає додаткові фони. Багато робіт художниці були придбані колекціонерами, а деякі виставляються в галереях.

Стаття взята з сайту https://ukraineartnews.com/news/news