Керамічні шедеври представлять у Львові

У галереї Львівської національної академії мистецтв стартує виставка сучасної кераміки «КРОК», яка продемонструє мистецький доробок п’ятьох молодих художниць, студенток 6-го курсу кафедри художньої кераміки ЛНАМ.

Виставка є своєрідним підсумком творчих напрацювань студентів шостого курсу кафедри художньої кераміки та репрезентує творчі пошуки, оригінальні пластичні, технологічні та концептуальні експерименти молодого покоління українських мисткинь в царині сучасної художньої кераміки. Водночас це їх певний КРОК до формування себе як самодостатніх митців. Учасниці виставки Божена Голець, Ксенія Жижій, Анна-Марія Роман, Ліда Федюшко, Мирослава Холявінська вже мають значні творчі доробки та неодноразово долучалися до різних мистецьких проектів в Україні та за кордоном. Кожна з них представить керамічні твори в індивідуальній стилістиці та манері. Водночас експозиція є результатом спільного досвіду, набутого за шість років навчання на кафедрі художньої кераміки Львівської національної академії мистецтв.

Стаття взята з сайту https://ukraineartnews.com/news/news