Міжнародні успіхи наших дизайнерів середовища!

Міжнародні успіхи наших дизайнерів середовища!

З гордістю хочеться розповісти про успіхи нашої талановитої студентки 3-го курсу кафедри «Дизайну середовища» Катерини Ткачук, яка нещодавно стала учасницею проєкту «European Design Upgrade: Transnational Capacity Building»

EDU – це міждисциплінарний проєкт з підвищення професійного рівня молодих дизайнерів та розвитку креативних команд, розроблений спільно із провідними викладачами-експертами з трьох країн: Бельгії, України та Фінляндії. Він був реалізований у партнерстві фонду K.Fund, громадської організації GoLocal та інноваційно-технологічних хабів Brussels Creative у Бельгії та Urban Mill у Фінляндії.

Беручи участь у даному проєкті, Катерина отримала змогу прослухати цікавий лекційний курс від міжнародних експертів у сфері дизайну, а також успішно представила свій проєкт концептуального рішення лінійки персоналізованої сантехніки «Cognosce te ipsum» під час дводенного хакатону та фінального пітчингу, котрий потрапив у топ 5 кращих!

Детальніше про нього можна дізнатися в інстаграмі: @kateryna.dsgn. Катерина готова до подальшої активної творчої роботи та співпраці!)

Додаткові посилання:

https://www.facebook.com/EDUpgrade/

https://edupgrade.design/Реєстрація для абітурієнтів 2023