Міжнародний день кольору

21 березня – Міжнародний день кольору! Для дизайнерів колір- один з найвагоміший елементів проектування. Відзначати цей дей запропоновала Португальська асоціація кольору в 2008 році. Її президентка – Марія Жоао Дурао представила цю ідею Міжнародної асоціації кольорів (ICA). У 2009 році ця ідея була узгоджена серед членів цього товариства, до складу якого входять національні асоціації більше 30 країн!

Теорію кольору, яка сьогодні залишається провідною, розробив Йоганнес Іттен, швейцарський художник, дизайнер, письменник і теоретик, викладач школи легендарної дизайну Баугауз. Саме йому присвячений зін нашої випускниці магістратури та молодої викладачки кафедри графічного дизайну Вікторії Приставки. Вона брала участь цією роботою у міжнародному проекті, присвяченому 100-річчю Баугауз!