Ось що створила студентка Іщук Ілона, яка навчається на графічного дизайнера⭐🌟

Це абстрактно – умовні профільні зображення, які ілюструють сум розлуки. Зображення спонукає читача до роздумів над філософією життя і буття. В ілюстраціях поєднано чорну контурну лінію і ніжні пастельні відтінки рожевого, бузкового, бірюзового, пісочного та персикового кольорів. Дизайн обкладинки поетичної збірки «Монолог души» за своїм стилем перекликається з ілюстрацією до одного з віршів поетеси, але за вибором замовника вирішено в монохромній стримано – бузковій гамі, з вкрапленням лілових, голубуватих та білих ліній. Профілі двох облич ледь вгадуються, плавно перетворюючись в плавні химерні лінії. Для назви книги обрано гарнітуру Avalon Medium Regular, колір темно пурпуровий, шрифтова композиція розташована по центру

ІІ варіант обкладинки – строго ділового стилю з використанням лише геометричних форм та окремих криволінійних елементів. Саме він був обраний замовником. Головними кольорами затверджено глибокий ціановий колір (#386e6b) та глибокий темно-вишневий (#2c1318) – саме вони вигідно вирізняють юридичну літературу на полицях книгарні, додають строгості та підкреслюють інформаційну наповненість видання. Така кольорова гамма притаманна діловому стилю. Для назви книги я обрала гарнітуру групи Антиква (Trajan Pro 3 кегль 24). Шрифти з ряду Trajan користуються надзвичайною популярністю в голлівудському кінематографі, тому потенційний покупець підсвідомо зробить асоціацію з якісним продуктом. Розташування тексту – прямолінійне, доповнюється графічними абстрактними елементами та вдало поєднаними горизонтальними полями, урівноваженими вертикальними смужками темно – вишневого кольору. В правому нижньому куті розташований логотип видавництва. На даний час книга є у продажу на сайті видавництва.