Ознайомча практика у дизайнерів середовища

Дизайнери середовища у своїй професійній діяльності часто стикаються з використанням посадкового  матеріалу. Для того, щоб здобути знання про сучасні методи вегетативного розмноження та отримання безвірусного посадкового рослинного матеріалу з використанням сучасних біотехнологій наші студенти відвідують навчальну лабораторію кафедри екобіотехнологій і біорізноманіття.

Професіонали цієї справи розповідають про застосування технології мікроклонального розмноження рослин, що дозволяє вирішувати важливі проблеми рослинництва, в десятки і сотні разів збільшувати коефіцієнт розмноження цінних культур, отримувати оздоровленні рослинні організми.

Даний підхід успішно застосовується в селекційній роботі при створенні нових сортів і гібридів, у створені трансгенних рослин,  розкриває широкі перспективи для збереження генофонду рідкісних і  зникаючих видів рослин.