Плакатний конкурс «Біла ворона».🕊🕊

Щасливий випадок, а саме – потреба створення афіші до рок-опери «Біла ворона», дала можливість 43 студентам з Київського національного університету культури і мистецтв та Київського університету культури під керівництвом куратора-викладача Андрія Будника створити на конкурсній основі 47 плакатів. 🎇🎆Пальму першості отримала першокурсниця КНУКІМ Валерія Чемерис (афішу репродуковано на обкладинці цього випуску). 🥇Ще 10 найкращих плакатів буде експоновано у Арт-фойє театру під час прем’єри рок-опери.🎸🎭Частина творів потрапила у short-list Міжнародного конкурсу театральної афіші у Кишиневі.

Кожен студент є творчою особистістю, тому креативній молоді стала близькою тема відносин непересічної особистості і соціуму. Участь у конкурсі стала idée fixe для багатьох, без огляду на поточний курс і практичний досвід. Підсумки творчого змагання не можуть не радувати. Початок закладено, далі буде!💥💥💥