Плакатний проєкт студентів КНУКІМ в обстріляній бібліотеці на Подолі

Перший досвід проведення кураторської екскурсії отримали наші студентки Ліза Гунько, Валентина Дворнік, Марина Перепелиця на відкритті чергової виставки плакатного проєкту «На сніданок була війна» у Центральній районній бібліотеці ім. І. Франка.

Це відбулося у межах дисципліни «Дизайн-проєктування» (стартами).

Глядачі, у свою чергу, подякували креативній молоді та відзначили високий рівень виконання та метафоричність візуальних рішень студентських плакатів. Символічним є місце експонування – заклад культури, який зазнав пошкоджень (розбиті вітрини) внаслідок падіння уламків російської ракети.

Куратори заходу: Будник Андрій, Трохимчук Юлія
Учасники: Антоненко Анастасія, Будник Андрій, Болбас Володимир, Бухарська Анастасія, Володько Вікторія, Головко Ірина, Гунько Єлизавета, Дворнік Валентина, Карєєв Кирило, Кіптіла Інна, Лагута Валентина, Лазебнюк Валерія, Ломко Ольга, Люшня Ярослав, Микитенко Микола, Мусієнко Катерина, Носкова Анастасія, Перепелиця Марина, Попова Марія, Пошабля Олександра, Рабенко Руслан, Рубленко Оксана, Трохимчук Юлія, Щавінська Яна, Y A D S U N.

На відкритті виступали:
Андрій Будник, старший викладач кафедри графічного дизайну КНУКІМ, кандидат мистецтвознавства, заслужений художник України.
Микола Кутняхов, голова КОНСХУ, доктор мистецтвознавства.
Валентина Єфремова, член НСХУ, мистецтвознавець.
Сергій Комісаров, заслужений журналіст України.
Ліза Гунько, студентка ІІ курсу. Плакат «Розправити крила (Герб)».
Валентина Дворнік, студентка ІІІ курсу. Плакат «Воля»
Марина Перепелиця, студентка ІІІ курсу. Плакати «Loading… Get out!». «Радіоактивний Путін»,
Володимир Кошовенко, блогер.

Реєстрація для абітурієнтів 2024