Проект Юлії Тайц “розкриває” красу альбіносів

Проект Юлії Тайц “розкриває” красу альбіносів

Юлія Тайц (Yulia Taits) – фотограф і графічний дизайнер з Ізраїлю. З самого початку і до сьогодні роботи Юлії мають внутрішній світ, здається, що кожна з них має свою душу. Останній проект підкорив серця не тільки поціновувачів, але й критиків. Дівчина зняла фотопроект про унікальну зовнішність людей-альбіносів і назвала його «Фарфорова краса» (Porcelain Beauty).

Першу частину знімків Юлія опублікувала у мережі ще в листопаді минулого року та отримала безліч листів від людей з альбінізму. Вони дякували майстрині та казали, що стали відчувати себе красивіше і впевненіше після цього проекту. Відгуки надихнули фотографа на продовження серії, і вона доповнила її новими портретами.

«Усі фотографії зроблені в білих тонах і без додаткових фарб. Я хотіла довести, що білий – це не один колір. У нього багато відтінків і півтонів. Мене гіпнотизує унікальна краса таких людей. Вона здається мені настільки чистою і дивовижною, немов проявилася з фантастичних легенд і казок», – поділилася майстриня власним враженням. Сьогодні “білий” проект Юлії набирає обертів, а тим часом, дівчина готує нове, не менш креативне.

Стаття взята з сайту https://ukraineartnews.com/news/news