Sergey Makhno Architects створили дизайн українського стенду на головній меблевій виставці Канади

Sergey Makhno Architects створили дизайн українського стенду на головній меблевій виставці Канади

title

Із 25 по 27 травня в Торонто пройшла найбільша в Канаді меблева виставка Canadian Furniture Show. Україна презентувала креативний стенд у вигляді двох кондомініумів, на яких були представлені меблі вітчизняних виробників. Дизайн стенду створила студія Sergey Makhno Architects. Стенд отримав нагороду «Найкращий новий учасник». 

Нагорода присуджується за «створення відчутного, виразного та оформленого простору, який значно випереджає інших нових учасників виставки».

За словами дизайнерів Sergey Makhno Architects, кондомініуми були виконані в стилі «зваженої еклектики».

«ТУТ КОЖЕН ПРЕДМЕТ МАЄ СВІЙ ХАРАКТЕР І СВОЮ ІСТОРІЮ. АЛЕ РАЗОМ З ТИМ – ПРОСТІР ЦІЛІСНИЙ І ГАРМОНІЙНИЙ. ЦЬОГО І НАМАГАЛИСЬ ДОСЯГТИ – ЩОБ КОЖЕН СТІЛЕЦЬ ЗАЛИШАВСЯ В ГОЛОВНІЙ РОЛІ, АЛЕ НЕ «КОНФЛІКТУВАВ» ІЗ СУСІДОМ. ЩОБ БУЛО ЗАТИШНО І ХОТІЛОСЬ ЛИШИТИСЬ», – ВІДЗНАЧИВ ЗАСНОВНИК ДИЗАЙН-СТУДІЇ СЕРГІЙ МАХНО.

title

Учасники стенду були відібрані канадськими експертами у відповідності до смаків північноамериканських споживачів та потенціалу їх виходу на канадський ринок.

«МЕБЛІ – ОДИН З ПРІОРИТЕТНИХ СЕКТОРІВ УКРАЇНСЬКОГО ЕКСПОРТУ ДО КАНАДИ. ПІСЛЯ НАБУТТЯ ЧИННОСТІ УГОДИ ПРО ВІЛЬНУ ТОРГІВЛЮ ВВІЗНІ МИТА НА УКРАЇНСЬКІ МЕБЛІ БУЛИ СКАСОВАНІ, А ПРОЦЕС ЕКСПОРТУ – ЗНАЧНО СПРОЩЕНИЙ. ЦЕ ДАЄ УКРАЇНСЬКИМ ВИРОБНИКАМ ЗНАЧНУ КОНКУРЕНТНУ ПЕРЕВАГУ НА РИНКУ КАНАДИ», – ВІДЗНАЧИВ ДИРЕКТОР ПРОЕКТУ CUTIS ПОЛ ДАРБІ.

title