Servant: в Києві відбудеться конференція з сервіс-дизайну

Servant: в Києві відбудеться конференція з сервіс-дизайну

8 грудня в Києві відбудеться конференція з сервіс-дизайну Servant. Спікери обговорять, як говорити однією мовою з бізнесом, щоб проектувати клієнтоорієнтовані рішення. Білети вже у продажу.

Світ дизайну переходить від проектування інтерфейсів до проектування взаємодій між людьми та брендами. Тому організатори конференції пояснюють, що це вже не про створення інтерфейсів, а про проектування цінності, що компаніï створюють для своïх клієнтів.

«Ми придумали. Ви імплементуйте» — більше не працює.

Сполучником між світом дизайну та світом бізнесу стає сервіс-дизайн — проектування клієнтського досвіду та організаційних змін.

Спікери:

  • Jake Zukowski, дизайн-директор з Fjord Berlin, одного з провідних дизайн-агентств світу;
  • Ine Marie Vassøy, сервіс дизайнер британського Cisco — компанії, яка створює новий підхід до того, як люди працюють, спілкуються та комунікують у команді;
  • Родіон Сорокін, сервiс-дизайнер та партнер DOT ___ DOT — стратегічного дизайн-агентства, яке допомагає компаніям рости завдяки людино орієнтованим інноваціям;
  • Олег Кос, засновник CX Design, компанії, яка допомагає створювати відмінний клієнтський досвід;
  • Тетяна Василенко, керівниця відділу CRM в COMFY.

Захід відбудеться в UBI конференц Хол, вул. Дорогожицька 8. До 4 грудня квиток коштує 1600 грн, після – 1800 грн. Також буде відбуватися онлайн-трансляція, яка коштує 900 грн.

Джерело : https://telegraf.design/news/servant-v-kyyevi-vidbudetsya-konferentsiya-z-servis-dyzajnu/