Станція студентська-2018

В Університеті культури відбувся Фестиваль сучасної молодіжної музики та українського автентичного фольклору «Станція студентська-2018». Зорганізував конкурс талантів Студентський центр фестивальних та культурно-мистецьких проектів Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу.

Фестиваль проходив у конкурсному форматі. Оцінювало творчі виступи студентства компетентне журі:

• Мирослав Мельник – виконавчий директор Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Чернова рута»
  • Алла Попова – професор, народна артистка України
  • Олександр Тадля – художній керівник центру фестивальних та культурно-мистецьких проектів
  • Олена Хлистун – завідувач Кафедри шоу-бізнесу
  • Віталій Волкомор – композитор, заслужений діяч мистецтв України
  • Євген Коваленко – лідер ВІА «Кобза», народний артист України.

Для участі у музичному фестивалі обдаровані студенти підготували три пісні в одному із зазначених стилів:

1. Популярна музика;
  2. Танцювальна музика;
  3. Рок-музика;
  4. Акустична музика;
  5. Український автентичний фольклор.

Композиції обирали не лише за вподобанням. Кожна пісня відображала настрій, емоції, енергетику і головне – сутність виконавців, які представили на розсуд публіки і суддів фестивалю багатогранну пісенну палітру. Вражали чистота й унікальність вокалу, неймовірний артистизм, щире проникливе виконання і вміння «запалити» публіку.

Переможцями музичного фестивалю стали 14 найталановитіших студентів Університету культури:

• Дар’я Мазь
  • Карина Волошина
  • Валентина Семеняченко
  • Поліна Зарічна
  • Євгенія Мазуренко
  • Станіслав Стариш
  • Софія Попірайко
  • Олександра Іщук
  • Ігор Данилейко
  • Анастасія Пранчук
  • Віталій Горбей
  • Тетяна Перевязко
  • Валентин Хоменко
  • Катерина Дідик.

Вокалісти не отримали відзнак і подарунків, але здобули чудовий шанс – взяти участь у Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Чернова рута». Отже на студентів-переможців чекають нові творчі звершення.

Університет культури – виш талановитої молоді!