Студенти та викладачі Факультету дизайну і реклами щиро вітають свого декана, порадника, творчу особистість Ігоря Савича Бондаря з Днем народження!!!

Бути керівником – мистецтво і щоденна складна робота. З усією дизайнерською безпосередністю та оригінальністю бажаємо заможності і процвітання нашому факультету. Щоб Ваша праця була достойно винагороджена і оцінена! Нехай Ваші будні будуть плодотворними, наповнені радістю від гарно виконаної справи, а вихідні та свята – веселими та безтурботними на березі океану або на снігових вершинах найкращих курортів світу! Кохання Вам, добробуту, щастя і розуміння від рідних та близьких людей!

Ми цінуємо Вас і щодня потребуємо Вашого мудрого керівництва!:)

З днем народження, дорогий Бос!

P.S. А ще в цей день ми всім колективом хочемо сказати Вам найприємніші слова: … Відпустка!!! Обід! Вихідні! Премія! Зарплата!