Ursides, яскраві абстрактні автопортрети з косметики і фотоманіпуляцій

Ursides, яскраві абстрактні автопортрети з косметики і фотоманіпуляцій

Трохи косметики і вмілі руки не тільки можуть перетворити на красуню саму звичайну жінку, а й створити цілу серію дивних творів мистецтва, – тих же картин, але вже не на обличчі, а у вигляді особи. Точніше, портрета. А саме, автопортрета. Художниця і візажист Надя Вікер (Nadia Wicker) з Франції стала автором арт-проекту Ursides , в якому яскравою декоративною косметикою зобразила саму себе – в абстрактному стилі.

Дуже яскрава косметика, правильне світло і дуже чорний фон – три складових цього арт-проекту. Додамо сюди спритні руки і трохи комп’ютерних маніпуляцій, і отримуємо фантастичні фотографії, в яких вгадуються обриси особи в профіль і анфас. Деякі такі портрети аж надто абстрактні, але подекуди дійсно можна побачити людину, автора арт-проекту Ursides Надю Вікер.

Косметика для візажиста – це як акварель для художника. Можна намалювати все, що завгодно, створити зовсім інший образ для тієї чи іншої людини. Це вже буде не портрет, але картина, витвір мистецтва. В арт-проекті Ursides – саме картини, творчість, фантазії. Ось, що хотіла сказати і показати художниця цими незвичайними творами мистецтва.