Випускник-графік

Завжди цікаво, яким чином складається життя графічних дизайнерів після завершення універу! Знайомтеся: це Сергій Сухарєв, він захистив магістерську у 2015 р. Вже під час навчання почав працювати у компанії «ФІН І КОМ», де вів дизайн-проекти з повною відповідальністю за результат, а також займався фрілансом. Окрім іншого, Сергій заснував творчій проект @O_B_S_E_R_V_A_T_O_R_I_A, в якому поєднав два захоплення: авторська поезія та ілюстрація. Основним матеріалом ілюстрування стала акварель з подальшою редакцією на електронних носіях. Так і зародився стиль, який став базою у всіх подальших проектах. Одним з найцікавіших замовлень стала розробка комплексної айдентики та фірмового стилю для молодого еко-музичного фестивалю «Skyline».

Але Сергій не стоїть на місці. У 2019 році він завершив роботу у компанії «ФІН І КОМ», оскільки отримав пропозицію роботи за кордоном. Опанував вільну англійську і на цей момент працює викладачем образотворчого мистецтва і дизайну для дітей у компанії «Inside Out Art Education», яка знаходиться у столиці Китаю! Але його любов до України, яку він завжди проявляв в студентські роки – надійна запорука повернення.

Тож, слідкуватимемо за ним далі)