Випускники кафедри дизайну одягу!

Київських комунальників одягнуть в стильні дизайнерські костюми!
Українські дизайнери розробили нову робочу форму для співробітників комунальних служб Києва. Сьогодні мер Віталій Кличко зустрівся з кількома молодими дизайнерами – Володимиром Демчинська, Ядвігою Нетікшей, Софією Русинович (Випускниця КНУКіМ и провідний дизайнер, резидент UFW) і Кирилом Харітонцевим (випускник КНУКіМ, резидент UFW, викладач кафедри дизайну одягу). Вони створили ескізи нової уніформи для комунальників і показали їх владі.
В особистій зустрічі вони представили ескізи. Кличко залишився задоволений побаченим. Він назвав дизайнерські наряди цікавими та оригінальними. Більш того, деякі малюнки його вразили.
Стильний одяг для київських комунальників вперше покажуть на вересневому показі Ukrainian Fashion Week. Після цього нову форму замовлять оптом у вітчизняних виробників.