Випускниця кафедри графічного дизайну

Сьогодні розповімо про випускницю кафедри графічного дизайну. Саша Попруга – творча особистість, яка синтезує різні напрями дизайну.

З 2010 року, під час навчання, вона почала працювати у фешн-індустрії як багатопланова модель. По завершенні університету реалізувала себе як графічний дизайнер в Національному музеї історії України, продовжуючи співпрацю з українськими та міжнародними брендами моди. Працювала в Парижі, Мілані та Нью-Йорку. Її можна побачити в рекламних роликах Diesel (2017), Ksenia Schnaider (2018), Моршинська (2019). Після роботи в музеї започаткувала з партнером незалежний проєкт – концерти медіа мистецтва, електронної музики і перформансу Ambience. Працювала там координатором візуальної програми і графічним дизайнером. Зараз Саша займається графічним дизайном на фрілансі і готує до запуску новий проєкт – прикраси з переробленого пластику.

Ось така творча суміш! Коли людина креативна – їй завжди все цікаво і вона вигадує різні засоби для реалізації твого таланту!