Як виглядати на мільйон: корисні поради стилістів

Річ має сидіти ідеально

Швидше за все, скористатися послугами кравця – коштує трохи дорожче, ніж швидка покупка в магазині (онлайн або офлайн), але результат виправдає всі ваші зусилля. Складно знайти в магазині одяг, який буде сидіти ідеально. Іноді, щоб цього добитися – достатньо всього лише прибрати зайву довжину, але бувають випадки, коли не обійтися без ґрунтовного перекроювання.

Додайте в образ яскраву сумку

Рекомендуємо віддати перевагу класичній маленькій сумці, але вибирайте виразний відтінок, щоб акцентувати на ній увагу. Такий аксесуар буде актуальний під практично будь-який образ, а ваш стиль – стане підкресленим і завершеним.

Монохромність

Не бійтеся використовувати однаковий колір для всього образу. Підбираючи речі в одній колірній гамі, переконайтеся, що відтінки збігаються. Якщо для вас це занадто складно, гратися з яскравими та цікавими тонами, то спробуйте скласти наряд з чорного або білого – безпрограшний варіант.

Догляд за волоссям і макіяж

Ваша зачіска може виглядати дорого, навіть якщо в неї не вкладено ні копійки – головне, щоб волосся було доглянутими. Якщо образ можна доповнити хвостом або шпилькою, чому б і ні? А щоб освіжити обличчя – скористайтесь рум’янами або помадою.

Білий повинен залишатися білим

Білі речі надають образу свіжості і можуть стати непоганим акцентом. Але з часом білий перетворюється в кремовий. Для того, щоб білий на вас виглядав благородно – рекомендуємо переглянути гардероб і залишити постарені білі речі в минулому або замінити їх на нові сліпучо-білі.

Підкресліть талію

Привернути увагу можна, підкресливши талію стильним поясом або приталеним кроєм. Жіночний силует в комплексі з акцентами на талії – зробить образ витонченим і вишуканим.

Верхній одяг

Якщо ви не можете уявити образ без пари улюблених джинсів, то такий стиль кежуал дуже легко обіграти за допомогою елегантного жакета. Також спробуйте комбінувати його з сукнею. Не зайвим буде приміряти за компанію взуття з гострим носом і на низькому ходу.

Догляд за аксесуарами

Ваша сумка завжди повинна бути чистою і доглянутою. Слідкуйте за тим, щоб вона не втрачала колір і форму, так як при частому користуванні такий аксесуар може помітно забруднитися. Ідеальний стан сумки – одна з обов’язкових умов, які допомагають виглядати дорого в будь-якій ситуації.

Випрасувані речі

Зайти в офіс ефектно, надівши нову блузку і спідницю, може не вийти з простої причини – маленькі складки на недавно купленому одязі відволікають увагу оточуючих. Свіжі і випрасувані речі надають одягу статусності, незалежно від ціни покупок.

Поєднуйте сумку з взуттям

Це давно випробуване і підтверджене правило – як завершити образ і виглядати дорого. Адже це так спрощує підбір аксесуарів і допомагає зібратися набагато ефективніше, якщо туфлі і сумки підібрані в однакових тонах.