Design Living Tendency 2019

У рамках вивчення дисципліни «Технології аранжування» студенти 3-4 курсів кафедри дизайну і технологій відвідали найбільшу в Україні виставку новітніх тенденцій в інтер’єрі «Design Living Tendency 2019», що представляє меблі, світло, елементи декору і домашній текстиль.
Наші студенти мали можливість ознайомитися з новими колекціями, інноваційними рішеннями і трендами, представленими провідними українськими і зарубіжними компаніями, а безліч побачених проектів кращих дизайнерів стали для них натхненням для креативних ідей.

Кожен з наших студентів-дизайнерів може стати активним співучасником розвитку українського дизайну! Такого дизайну, що має “власне обличчя” та конкурує в індивідуальності з проектами інших країн. Про це ми вивчаємо на дисципліні “Етнодизайн” і саме до цього закликала 3й курс на майстер-класі Анастасія Білецька, розповідаючи про здобутки сучасних промислових дизайнерів України. Ми дізналися про особливості стилю Вікторії Якуші, Михайла Саморіза, Юрія Ринтовта, Уляни Зачкевич та Станіслава Бойчука, Інни Педан, Яни Молодих та Оксани Левченя. Всі вони різні, але їх об’єднує етно-романтичний стиль. Розповідь вельми надихає на власну дизайнерську творчість!