ПОСУД, СВІТИЛЬНИКИ, ПЛЕДИ: 7 ПРЕДМЕТІВ ДЕКОРУ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ

Яскравий посуд від Ряба Вош

Майстри бренду виготовляють яскравий і дуже гарний посуд, який буде мати гарний вигляд на будь-якій кухні. При цьому крім тарілок, чашок і чайників, ви можете придбати рушники, фартухи й інший текстиль для дому.

Facebook / Ряба Вош Ryaba Vosh

Дизайнерські світильники від Def.Design

Молодий український бренд займається виготовленням світильників. Майстри використовують максимально натуральні матеріали, а всі предмети інтер’єру виконані за оригінальним дизайном.

Facebook / Def.design

Затишні пледи від Sleeper Set

Складно уявити холодні осінні вечори без теплого і затишного пледа, наприклад, як у Sleeper Set. Крім пледів дизайнери бренду створюють ковдри, подушки, постільну білизну, піжами й інші корисні для дому речі.

Facebook / Sleeper Set

Декор для стін від Love Mosaic

Майстерня спеціалізується на виготовленні музичного декору. У магазині Love Mosaic можна придбати мозаїчні панно, сувеніри й інші предмети інтер’єру.

Facebook / LoveMosaic

Зручні подушки від Devo Home

Компанія Devo Home займається виробництвом текстилю із конопляного волокна. Цей матеріал вважається одним із найбільш екологічних. До того ж такі вироби виглядають дуже стильно і впишуться практично в будь-який інтер’єр.

Facebook / DevoHome

Флористичні композиції від Roslynka

Український бренд Roslynka подбає про те, щоб ваш будинок прикрашали незвичайні композиції із сукулентів. Виглядає такий декор дуже красиво і незвично!

Facebook / Roslynka

Ляльковий будиночок від iWouldWood

Якщо у вас підростає маленька принцеса, ви просто зобов’язані купити їй ляльковий будиночок. Виготовлений із натуральних матеріалів, він легко збирається і зручний у транспортуванні. Те, що потрібно, щоб зайняти дитину довгими осінніми вечорами!

ПОСУД, СВІТИЛЬНИКИ, ПЛЕДИ: 7 ПРЕДМЕТІВ ДЕКОРУ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ

Facebook / Ряба Вош Ryaba Vosh