8 INSTAGRAM-АКАУНТІВ ПРО ІНТЕР’ЄР, ЯКІ НАДИХНУТЬ ВАС ЗРОБИТИ РЕМОНТ

8 INSTAGRAM-АКАУНТІВ ПРО ІНТЕР’ЄР, ЯКІ НАДИХНУТЬ ВАС ЗРОБИТИ РЕМОНТ

@mrorlandosoria

Цей мікроблог належить талановитому хлопцеві з Лос-Анджелеса на ім’я Орландо Соріано. Дизайнер любить приділяти увагу дрібницям, оживляючи інтер’єр стильними й незвичайними деталями.

@apartmenttherapy

Якщо ви ніяк не можете підібрати колірну гамму для вітальні, обов’язково підпишіться на цей аккаунт. У ньому ви знайдете мільйон відтінків і принтів, які ідеально поєднуються один з одним.

@jonathanadler

Джонатан Адлер спеціалізується на незвичайних і яскравих предметах інтер’єру. Деякі його твори виглядають дещо футуристично, зате як красиво вони виглядають в інтер’єрі!

@bpatckflynn

Багато світла і кольору – саме таким бачить ідеальний інтер’єр дизайнер Брайан Патрік Флінн. І ми не можемо з ним не погодитися!

@simplygrove

Ця дівчина знає толк в облаштуванні кухонного простору. Радимо взяти кілька ідей на замітку!

@alwayssssleep

Кожен із нас знає, наскільки важливий для здоров’я міцний і здоровий сон. Тому ваша спальня повинна бути не тільки красивою, але і зручною.

@homepolish

Ідеї і​​з цього мікроблога будуть особливо актуальні для власників невеликих квартир. Ну і що у вас невелика кухня або вітальня! Повірте, будь-яке приміщення у будинку може виглядати дуже круто!

@westelm

У цьому Instagram-акаунті тренди з’являються раніше, ніж на сторінках модних журналів. Якщо ви стежите за останніми тенденціями в дизайні інтер’єрів, то просто зобов’язані підписатися на мікроблог.