Забудь про такі проблеми!

Творчі люди часто забувають про порядок свого робочого місця, або постійно стікаються з проблемами швидкого закінчення деяких матеріалів, або плямами клею по всьому столу, тож ось вам три лайфхаки, як забути про це раз та назавжди.

1.       Для того, щоб швидко прибрати дрібне сміття або розсипані блискітки вам допоможе клейкий ролик для одягу, просто проведіть ним по вашій робочій поверхні і все знову буде чистим!!!

2.       Якщо у вас є фломастери, які вже не пишуть, не поспішайте їх викидати. Поставте їх в банку з водою, нехай постоять кілька хвилин і вуаля, у вас є кольорова акварельна вода з легким відтінком кольору фломастера. Такою водою можна зробити фон для майбутньої роботи, або протонувати вже готовий малюнок.

3.       Ви працюєте з клеєм та постійно наливаєте занадто багато? Тоді ця порада саме для вас. Візьиіть якусь невелику емнвсть, судочок або коробочку, яка щільно закривається та не боїться вологи, налийте на дно небагато клею та зверху покладіть губку. Губка пропитається клеєм і намащувати якісь деталі стане набагато простіше, просто прикладіть до губки та клейте!