Відомі випускники

Відомі випускники різних кафедр факультету “Дизайну і реклами” Київського національного університету культури і мистецтв.

Дизайнери одягу

Гайк Аванесян

Дизайнер одягу

Дизайнер одягу Гайк Аванесян, володар бренду Hayk Avanesyan, заснованого в 2011 році. Бренд був нагороджений премією «Відкриття року». Серед клієнтів дому: телеведуча Катерина Осадча, співачка Віра Брежнева, актриса Марія Горбань, телеведуча Леся Никитюк, співачка Бьянка, екс-участнця «Дом-2» Вікторія Романець, екс-участнця «Фабрики зірок» Елізабет Анум-Дорхусо, екс-учасниця шоу «Холостяк» Катерина Полехина та багато інших популярних та медійних персон, діячів культури, бізнесу, спорту.

https://www.instagram.com/hayk_avanesyan/?hl=ru

Кирил Харитонцев

Дизайнер одягу

Дизайнер одягу та аксесуарів, стиліст Кирил Харитонцев, володар бренду Kir-Khartley В 2015 рік був визнаний одним з найсильніших молодих дизайнерів країни за версією Ukrainian Fashion Week. Дизайнер образів Казаки, Елін, Анна Добриднева, Гардкіс, Кристина Шишпор, Аліна Гроссу, Музичного проекту LaFesta, Асін та Алекс, КАМОН, Маняша та інших артистів шоу-бізнесу. Постійний учасник Ukrainian Fashion Week.

https://www.instagram.com/kir_khartley/?hl=uk

https://www.instagram.com/kirkhartley_brand/?hl=uk

Олена Романова

Дизайнер одягу

Дизайнер аксесуарів Олена Романова, володар бренду Helena Romanova, заснованого в 2008 році. Cпівпрацює з українськими марками одягу: UBERlove, TAGO, CATHY TELLE. Серед клієнтів: телеведуча Катерина Осадча, співачка Ірина Білик, співачка Анастасія Приходько, співачка Наталья Могилевська та багато інших. Постійний учасник Ukrainian Fashion Week.

 

https://www.instagram.com/helena.romanova.tm/

Софія Русінович

Дизайнер одягу

Дизайнер одягу Софія Русінович, володар бренду  ROUSSIN, заснованого в 2014 році.Лукі колекції f/w 2016-17 «Я МАШИНА», увійшли в 12 кращіх за версією журналу ELLE, а також в ТОП-5 чоловічих образів. Серед клієнтів: телеведуча Анна Ахава, актриса Алла Мартинюк, актор та співак Паша Лі,  актриса Алена Мусієнко,  телеведуча Аліна Шаманська,  гурт Гардкіс,  співачка Настя Ліса, а також багато інших українських артистів.

https://www.facebook.com/sofia.rousinovich

Марина Корешкова

Дизайнер одягу

Дизайнер одягу Марина Корешкова. В 2015 рік була визнана одним з найсильніших молодих дизайнерів країни за версією Ukrainian Fashion Week. Отримала  другу премію на фестивалі писанок в 2016 році, та першу премію в конкурсі New Fashion Zone.

Графічний дизайн

Андрій Нисинець

Графічний дизайнер

Сучасний дизайнер – графік, який – як і належить усім українським творцям – живе і працює в Києві. Цікавиться проектною графікою та Fashion ілюстрацією, яке об’єднало навколо нього дизайнерів одягу та стилістів. «Fashion ілюстрація дала мені змогу працювати над креативними образами в зйомках кліпів та реклами.»
Викладає в приватній школі Курс «Книжна ілюстрація», та Комікси «Марвел».
З відомих проектів Андрія, який відомий кожному українцю – оновлений ребрендінг Укрпошта. Розробка принтів з використанням філателії на сувенірнії продукції Укрпошти (оновлений образ поштової марки). На даний час Андрій займає посаду Арт-директора в міжнародній рекламній PR-компанії «SPN-Communication»(попередня назва Ogilvi PR). Пройшов навчання в Kyiv Academy of Media Arts на курсі Art Direction. «Буяння фарб», «ураган емоцій», «шалена пристрасть» – звичайні коментарі, якими обдаровують його живописні роботи, як критики, так і прості глядачі. Але, щоб зрозуміти, про що мова, його роботи краще один раз побачити, ніж сто разів почути про них

Ірина Мирзова

Графічний дизайнер

На 3-му курсі Іра Мизрова розробила фірмовий знак для брендування аксесуарів популярної української дизайнерки Олени Романової. Дипломна робота на 5-му курсі (2016) – дизайн книги на замовлення Катерини Кириленко.

Сьогодні Іра, талановитa і відповідальна дизайнерка, виховує маленького сина і продовжує практикувати, співпрацюючи з рекламною агенцією “GankaFilm”.

Ольга Король

Графічний дизайнер

Оля Король почала проявляти свій  талант до дизайну вже під час навчання. На 3-му курсі (2015-2016 н.р.) отримала 2 місце у конкурсі патріотичного плакату, що проводився Міністерством культури та виграла тендер на розробку ідентифікації наукової конференції, що проводилась в НУ ім. Т. Шевченка. Для дипломного проектування у 2016-2017 н.р. Ольга обрала амбітну тему ребрендингу культового київського кінотеатру “Жовтень”. Одразу після отримання диплому Ольга почала працювати у рекламній агенції PROVID DDB – дочірньому підприємстві міжнародної рекламної кампанії з семидесятисторічною історією DDB.  Зараз Ольга у складі команди дизайнерів працює над проектами для відомих клієнтів

Снісар Анастасія

Графічний дизайнер

Все почалось з того, що я шукала роботу за фахом, проходила співбесіди та розсилала резюме. Після розгляду мого портфоліо та виконання мною тестового завдання мені запропонували роботу графічного дизайнера в мережі «Пузата Хата».

За час роботи  мені довелось працювати з розробкою реклами на білбордах, лайтбоксах, беклайтах, сітілайтах, штендерах, банерах, бордах, вивісках,  друку на холсті, а також рекламними листівками, постерами, флаерами, топерами, подарунковими сертифікатами, грамотами, візитівками, розробкою інфографіки до сторінки на фейсбуці та банерів до сторінки ютубу.  Під час виконання завдань зіткнулась зі специфікою підготовки макетів до друку. Усе це надало мені як дизайнеру можливість якнайповніше розкрити та вдосконалити свої здібності й набути досвіду в цій сфері.

Дизайнери інтер'єру

   Сергій Юришинець

Дизайнер інтер’єру

Випускник Київського національного університету культури і мистецтв факультету дизайну і реклами за напрямком підготовки “Дизайн” кваліфікації “Дизайн середовища”.

Дизайнер житлових та не житлових приміщень, оформлювач, декоратор, пісочний аніматор та реалізатор проектів ресторанів «КИЇВСЬКА РЕБЕРНЯ», «ШЕФ БАР», «КРОПИВА», еко мережі «ПОПЛАВОК», кафе «STAR KAВA» та закладів швидкого харчування «ЧЕБУРЕЧНА» у комплексі бренду «БАТЬКІВСЬКА ХАТА», а також проект «ЗІРКОВИЙ КЛУБ ЛІДЕРІВ МИХАЙЛА ПОПЛАВСЬКОГО» Учасник шоу «УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ»

https://www.instagram.com/limit_design/

https://www.facebook.com/sergiy.yuryshynet