Видавнича діяльність (фахові журнали)

ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

«Деміург: ідеї, технології, перспективи дизайну» – це науковий журнал категорії Б, що висвітлює проблематику теорії, історії, практики та перспектив розвитку дизайну і візуальних практик в Україні й у світі. Видання розраховане на науковців, викладачів, аспірантів, докторантів, які займаються дослідженням проблематики теорії, історії, сучасної практики та перспектив розвитку дизайну і візуальних практик в Україні й у світі. Крім того, матеріали журналу є вельми привабливими для широких кіл зацікавлених шанувальників дизайну.

Журнал існує з 2018 року, вже видано 8 номерів, які характеризуються оригінальним контентом і професійним ефектним дизайном. У 29 червня 2021 У виданні друкуються роботи науковців з Німеччини, Італії, Польщі, українських докторів мистецтвознавства, доцентів і кандидатів наук. Видання містить 4 базові розділи – Дизайн середовища, Візуальні комунікації, Дизайн одягу та Аксесуарів, Мистецтвознавство, однак доповнюється новими рубриками в кожному номері, зокрема Дизайн освіти, Ретроспективні практики. Журнал підтримує концепцію міждисциплінарності, тому статті про дизайн і мистецтво зазвичай поєднуються зі знаннями інших гуманітарних наук – психологією, соціологією, культурологією, педагогікою, маркетингом.  

 

Видання має свій окремий сайт http://demiurge.knukim.edu.ua/  та інтерактивну сторінку у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/groups/2739842736260965

Реєстрація для абітурієнтів 2023